13 lutego 2019 roku w Skawinie na basenie Camena odbywały się Powiatowe zawody pływackie w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.
Zespół Katolickich Szkół w Skawinie reprezentowało 9 uczniów, którzy wystartowali w zawodach pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego, instruktor pływania, Karoliny Pająk.
Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.30 rozgrzewką uczniów szkół podstawowych.

Reprezentujący Katolicką Szkołę Podstawową:
Filip Zięba, startując 25m stylem dowolnym, zdobył 1 miejsce z czasem 14.56
Antonina Kołaczyk, startując 25 m stylem dowlnym, zdobyła 7 miejsce
Nikodem Drechny startując 25 m stylem dowolnym.

Reprezentujący Gimnazjum Katolickie:
Weronika Grabczan, startując 50m stylem dowolnym, zdobyła 1 miejsce z czasem 31.74.
Oliwia Piwowarczyk, startując 50m stylem klasycznym, zdobyła 2 miejsce z czasem 44.94
Dominik Milc, startując 50 m stylem klasycznym, zdobył 2 miejsce z czasem 46.07
Filip Ostrogórski, startując 50m stylem dowolnym, zdobył 1 miejsce z czasem 28.51.
Karol Stefanik, startując 50 stylem dowolnym, zdobył 7 miejsce z czasem 34.51

Reprezentująca Liceum Katolickie:
Małgorzata Kęs, startując 50 m stylem klasycznym zdobyła 1 miejsce z czasem 44.64

Zawody zakończyły się o godzinie 13.00 dekoracją zwycięzców, którzy otrzymali medale i dyplomy.

Na Pływackich zawodach wojewódzkich Zespół Katolickich Szkół będą reprezentowali: